• Warsztaty taneczne z Projektem Artystycznym Meandry

     • Od czerwca do listopada 2022 roku tancerze z Projekt Artystyczny Meandry - Artur Hermanowski i Ewa Januć, kształtowali poczucie rytmu u naszych uczniów, w ramach cyklu warsztatów tanecznych. Program obejmował takie tańce jak Stara baba, walczyk, czy kujawiak.

      Głównym celem warsztatów tanecznych było uwrażliwienie młodzieży na dziedzictwo kulturowe, spuściznę po przodkach, tradycję, tak ważną dla trwałości więzi pokoleniowych. Istotnym elementem było podkreślenie nierozłącznych wartości takich jak kultura ludowa i patriotyzm lokalny, co jest podstawą tożsamości lokalnego społeczeństwa.

      Warsztaty zorganizowane zostały przy współpracy z Fundacją "Sztuk i Dialogu".n

     • Nasi sportowcy najlepsi w mieście!

     • W piątek Prezydent miasta Łomża pan Mariusz Chrzanowski wręczył stypendia Prezydenta w uznaniu osiągnięć naukowych i sportowych uczniów szkół łomżyńskich.

      Podczas tej uroczystości nagrodził też szkoły w kategorii współzawodnictwo sportowe za rok szkolny 2021/2022. Z dumą przekazujemy, że zajęliśmy I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Puchar odbierali: Monika Marcińczyk i Jurek Równy. Brawo ILO!

     • Dzień Niepodległości w ILO

     • 10 listopada nasi uczniowie wzięli udział w akademii poświęconej 104. rocznicy odyzskania przez Polske Niepodległości. Podczas przygotowanej  przez Samorząd Uczniowski oraz panią prof. katarzynę Lipską i pana prof. Adama Chojnowskiego akademii wysłuchaliśmy ciekawej prezentacji na temat udziału profesorów i wychowanków naszej szkoły w walkach o niepodległość.

       

      11 listopada nauczyciele i uczniowie klas 4, po złożeniu kwiatów pod pomnikiem poświęconemu naszemu patronowi Tadeuszowi Kościuszko, wzięli udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości. 

       

      za fotolecje dziękujemy pani prof. Katarzynie Lipskiej i Otylii Czochańskiej z klasy 4cp 

     • Dyktando online z okazji Święta Niepodległości.

     • W dniach 11-13 listopada 2022 r. odbędzie się charytatywne dyktando online z okazji Święta Niepodległości.  Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już 3. edycja. Dyktando co roku przyciąga tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o dobry wynik. Może w nim uczestniczyć każdy - dorośli, młodzież i dzieci. 

      Środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która wysyła pomoc medyczną do Ukrainy. Do tej pory fundacja wysłała już osiem tirów z pomocą o wartości przekraczającej 2,6 mln zł. W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira.

      Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl oraz kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

      https://www.dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

      Organizatorem wydarzenia jest serwis edukacyjny Dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda przygotowana została tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął kanał Historia Realna. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

     • Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

     • Gratulujemy Janowi Saniewskiemu z klasy 4f uzyskania stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2022. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre 

     • Finał VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Znam Ziemię Łomżyńską"

     • Ponad 40 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych Łomży i powiatu wzięło udział w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Znam Ziemię Łomżyńską" , który odbył się 4 listopada w Auli naszej szkoły.

       

      Jury w składzie: Renata Igielska, Sylwia Lutostańska, Marlena Siok i Wawrzyniec Kłosiński (przewodniczący) przyznało następujące nagrody:

       

      w kategorii szkół podstawowych:

       

      I nagroda  - Kacper Miłoszewski ze Szkoły Podstawowej nr 5

       

      II nagroda - Piotr Śledziewski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy

       

      III nagroda - Wojciech Charubin ze Szkoły Podstawowej w Drozdowie.

       

      Nagrodę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży otrzymał Kacper Miłoszewski .

      Nagrodę Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi otrzymała Magdalena Kalinowska ze SP nr 5, a Nagrodę Organizatora - Eliza Szmitko ze SP w Jedwabnem.

       

      Wyróżnienia otrzymali:

      Kalina Błogosławska  (SP 9), Wiktoria  Szklanecka  (SP 1), Nadia Zawojska (SP 9), Magdalena Krajewska (SP 10), Gabriela Gradowska (SP 1), Gabriela Tymińska (SS Nowogród) i Laura Modzelewska (SP 9).

       

      w kategorii szkół ponadpodstawowych:

      I nagroda - Szymon Głodkowski (ILO) ,

      II nagroda - Maria Polak  (ILO)

      III nagroda  - Oliwia Szmitko  (IILO)

       

      Nagrodę Miejskiej Biblioteki Publicznej otrzymała Maria Polak.

      Nagrodę Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi otrzymał  Kamili Puczel z III LO, a Nagrodę Organizatora Dawid Kaczkowski, reprezentujący internat w Marianowie.

      Wyróżnienia otrzymały: Julia Wilińska z Katolickiego LO, Agnieszka Paulina Konopka z Katolickiej Bursy Szkolnej oraz Hanna Horoszewska z I LO.

       

      GRAND PRIX VII Powiatowego Konkursu recytatorskiego "Znam Ziemię Łomżyńską" jednomyślną decyzją jurorów otrzymała  Julia Krajewska z II Liceum Ogólnokształcącego.

       

      Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu jest pani Dorota Przestrzelska. W organizacji pomagali: pani Kamila Klimek, pani Anna Leszczewska, pani Anna Przesław oraz uczniowie z Koła Bibliotecznego: Amelia Andrychowska, Marta Muzyk, Paulina Krupa, Weronika Łada, Wiktoria Rutkowska, Igor Paduch i Eryk Wojtkowski.

       

      Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy ufundowali nagrody:

      Prezydent Miasta Łomża, Pan Mariusz Chrzanowski

      Pan Józef Babiel, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej

      Pani Teresa Fromelc-Pawelczyk, Dyrektor Miejskiej Biblioteka Publicznej w Łomży,

      Pan Artur Wierzbowski, Wójt Gminy Piątnica

      Pan Piotr Kłys, Wójt Gminy Łomża

      Pan Grzegorz Andrzej Palka, Burmistrz Nowogrodu

      Pan Mariusz Sachmaciński, Dyrektor Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie

      Pan Przemysław Balewski i Pan Zbigniew Forenc, Prezesi Zakładu Usług Informatycznych Novum w Łomży

      Państwo Anna i Tomasz Męczkowscy, Właściciele Firmy MJ Jedwabne

      Pan Ryszardowi Chrostowskiemu i Pan Tomaszowi Żelechowski, Właściciele Firmy BTM-Eurolinx w Łomży

      Państwo Joanna i Jarosław Śledziewscy, Właściciele Zakładu Piekarniczo – Cukierniczego w Piątnicy

      Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy

      Firma Office Center w Łomży

       

      Za fotorelację dziękujemy Wiktorii Rutkowskiej .

       

     • I miejsce drużyny ILO na Mistrzostwach Miasta w Szachach.

     • Dnia 5 listopada w Zespole Szkól Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w Szachach.

      W rywalizacji sportowej uczestniczyły reprezentacje I LO, II LO, ZSEiO nr 6 i ZSMiO nr 5. 

      Drużyna naszej szkoły w składzie: Karolina Chojnowska, Michał Karwowski, Jakub Firmuga i Stanisław Wiszniewski zajęła I miejsce.

      Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach! 

     • Program stypendialno-mentoringowy, im. Karoliny Grochowskiej dla uczennic szkół średnic

     • Dziewczyny w grze! to program stypendialno-mentoringowy, im. Karoliny Grochowskiej dla uczennic szkół średnich — III, IV i V klasy — będący wstępem do kariery w branży gier wideo. W jego ramach uczestniczki otrzymają wsparcie finansowe w postaci 12-miesięcznego stypendium w wysokości 1000 zł (brutto) przeznaczonego na pokrycie kosztów edukacji i rozwoju, wiedzę merytoryczną oraz opiekę mentorską. Program oferuje możliwość poznania wielu praktycznych aspektów pracy w branży gier, a także szansę na zdobycie cennego doświadczenia.

      więcej szczegółów na https://dziewczynywgrze.pl/

      Termin zgłoszeń upływa 30 października 2022 więc czasu zostało niewiele!

       

     • Jesteście gotowi na #KlimatNaZmiany?

     • Na korytarzu na II piętrze można obejrzeć wystawę dotyczącą projektu #KlimatNaZmiany, do czego bardzo zachęcamy.

      Projekt #KlimatNaZmiany (ang. „End Climate Change, Start Climate of Change. #ClimateOfChange”) jest współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach programu DEAR (Development Education and Awareness Raising) i ma na celu rozwijanie świadomości młodych obywatelek i obywateli UE oraz krytycznego rozumienia przez nich zmian klimatu i wywołanej nimi migracji, jako jednego z największych wyzwań w zglobalizowanym świecie.

      Jego głównym celem jest zbudowanie lepszej przyszłości zarówno dla młodych ludzi, którzy będą musieli się zmierzyć z najgorszymi skutkami kryzysu klimatycznego, jak i dla migrantów klimatycznych, którzy są ludzką twarzą zmian klimatu. Przez zaangażowanie młodych w Europie podkreślimy współzależności między lokalnymi a globalnymi nierównościami, co będzie dla młodych uczestników inspiracją nie tylko do zmiany swojego codziennego życia, ale także do tego, by stać się rzecznikami i rzeczniczkami kwestii sprawiedliwości globalnej. 

       

      więcej o projekcie można przeczytać na https://climateofchange.info/poland

      WYSTAWA_KLIMAT_NA_ZMIANY_FINAL.pdf

     • Stypendyści Prezydenta Miasta Łomża z ILO

     • Z radością informujemy, że  nasi uczniowie zdobyli 16 stypendiów Prezydenta Miasta Łomża za swoje osiągniecia w roku  szkolnym 2021/2022.

      Stypendium naukowe uzyskali:

      1. Natalia Bieniek

      2. Michał Marcińczyk

      3. Maciej  Mieczkowski

      4. Zuzanna Poteraj

      5. Dominika Przesław

      6. Jan Saniewski

      7. Katarzyna Sawko

      8. Alicja Skowrońska

       

      Stypendium sportowe zdobyli:

       

      9. Wiktor Kosowski

      10. Monika Marcińczyk

      11. Maja Polkowska

      4. Zuzanna Poteraj

      12. Bartosz Rogiński

      13. Aleksandra Sawko

      14. Oskar Żebrowski

      15. Izabela Czerwińska

       

      Nagrodę Edukacyjną przyznano Paulinie Kropiewnickiej.

      Wszystkim serdecznie gratulujemy!

     • Zaproszenie na spektakl tańca prezentowany podczas festiwalu OFF ROAD.

     • Uczniowie I LO w Łomży! Już w najbliższy piątek o godz. 18.00 zapraszamy Was na spektakl tańca prezentowany podczas festiwalu OFF ROAD. Tylko dla uczniów I LO – darmowe wejściówki za okazaniem legitymacji uczniowskiej!

      Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Łomży wystąpi formacja h.art company ze spektaklem tańca współczesnego „de light”. Spektakl powstał pod kierunkiem choreografa Artura Grabarczyka we współpracy z czołowymi choreografami szwedzkiego Art Of Spectra. W Łomży zaprezentowany zostanie jako element programu Przestrzenie Sztuki.

      Przyjdźcie! Nie zapomnijcie legitymacji i otwartych głów!

       

      Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/505176587712567

      Data: 21.10.2022 / piątek
      Godzina: 18.00
      Miejsce: Scena na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
      Bilety: 15 zł / https://www.bilety24.pl/teatr/1342-de-light-81228?id=433687

      Sprzedaż stacjonarna biletów będzie prowadzona pół godziny przed spektaklem.

      Uwaga: w spektaklu wykorzystywane jest światło stroboskopowe !

      __________________________________________

      #przestrzeniesztuki #nimitpolska #instytutteatralny #mkdnis_gov_pl

      Spektakl prezentowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki Białystok.
      Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków @Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przez @Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz @Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

      Lokalnym operatorem projektu jest @Podlaskie Stowarzyszenie Tańca oraz @Opera i Filharmonia Podlaska.

     • Sukces naszych uczniów na XXX Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach

     • Uczniowie z KołaBibliotecznego wzięli dzisiaj udział w XXX Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach.

      W Kategorii Recytacja - I miejsce zdobyła Amelia Andrychowska, II - Szymon Ģłodkowski, IV - Dorota Cierpisz.

      W Kategorii Piosenka - I miejsce otrzymała Magdalena Głębocka, a III otrzymały Weronika Łada i Wiktoria Rutkowska, IV zaś Igor Paduch.

      W Kategorii Twórczość własna - III miejsce za wiersz o tematyce patriotycznej zasłużenie dostała Paulina Krupa.

      Opiekun uczniów: Dorota Przestrzelska

     • Zosia Żegalska finalistką projektu "Matura na 100%"

     • Nasza  absolwentka Zosia Żegalska znalazła się wśród 95 najlepszych maturzystów w Polsce. Tym samym Zosia została finalistka IX Ogólnopolskiego projektu „Matura na 100%”.

      Gratulujemy Zosi i życzymy jej powodzenia na studiach medycznych, które właśnie rozpoczęła na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

     • I MIEJSCA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

     • 30 września na boisku szkolnym Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w Drużynowych Biegach Przełajowych.

      W rywalizacji sportowej uczestniczyły drużyny ILO, IILO, ZSTiO nr4, ZSWiO nr7, ZSMiO nr5.

      Reprezentacje naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców zajęły I miejsca.

      DRUŻYNA DZIEWCZĄT: Klaudia Karwowska, Kinga Krukowska, Kaja Żyjewska, Weronika Modzelewska, Amelia Klimaszewska, Katarzyna Kutyło, Maja Zysk, Patrycja Antosiuk, Aleksandra Jankowska, Anna Dębek, Amelia Borusiewicz, Justyna Zambrzycka, Dominika Cekała, Julia Zawistowska.

      DRUŻYNA CHŁOPCÓW: Jakub Firmuga, Stanisław Wiszniewski, Bartosz Głębocki, Michał Dębek, Michał Zaremba, Marcin Jurgielewicz, Bartosz Rogiński, Maciej Osiecki, Dominik Góralczyk, Tomasz Krzyna, Igor Zalewski, Michał Karwowski, Jerzy Równy, Wiktor Lemański, Oliwier Rogowski, Oskar Żebrowski.

     • Projekt WIĘCEJ NIŻ TAŃCZĄCE PARABOLE.

     • Hej! I LO w Łomży! Z tej strony projekt WIĘCEJ NIŻ TAŃCZĄCE PARABOLE.
      Jesteśmy tancerzami, choreografami, nauczycielami lub uczniami i miłośnikami tańca. Wiecie skąd się wzięliśmy? Z pasji. Taniec wyrywa nas i niesie w nieznane. Dziś zaniosło tutaj. Do Waszej szkoły.
      Chcemy zarazić Was naszą pasją. Dlatego będziemy o tańcu opowiadać i zechcemy zaprosić Was do wspólnego tworzenia. Bądźcie z nami.
      Zapiszcie się do kolejnych etapów naszego projektu! Na warsztaty i wspólne tworzenie spektaklu. Żeby brać udział w naszym projekcie, nie musicie umieć tańczyć. Wystarczy, że macie w sobie ciekawość. I chęć brania z życia jak najwięcej. Zapraszamy wszystkich chętnych  
      Zapisów dokonujemy na stronie: 
      https://liblink.pl/JVKvuN1alk
      Pozdrawiamy!
      Zespół projektu Więcej Niż Tańczące Parabole.
      Instytucje finansujące projekt: @Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, @Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz @Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

     • VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”

     • Szanowni Państwo 


      I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży serdecznie zaprasza nauczycieli i młodzież Państwa Szkoły do wzięcia udziału

      w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”

      pod HONOROWYM PATRONATEM

      PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻY


                  Celem konkursu jest upowszechnienie wśród uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej oraz uczniów szkoły ponadpodstawowej wiedzy o ziemi łomżyńskiej i jej okolicach. Szczegółowe informacje podane są w regulaminie konkursu, który zamieszczony jest na stronie: http://1lo.lomza.pl/

      Zgłoszenia należy przesłać do dnia 25 października 2022 roku na e–mail podany przez organizatora: dorthy5@wp.pl lub listownie na adres szkoły: I Liceum Ogólnokształcące
      w Łomży, 18- 400 Łomża, ul. Bernatowicza 4, z dopiskiem – Konkurs Recytatorski - ”ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”.
       

      Konkurs odbędzie się dnia 4 listopada 2022 roku o godzinie 10.00 w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

      Najlepsi wykonawcy uhonorowani zostaną nagrodami rzeczowymi za I, II i III miejsce, Nagrodami Organizatora oraz wyróżnieniami. Organizator przewiduje możliwość przyznania wyróżniającemu się uczestnikowi Grand Prix.

      Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Koordynator konkursu:  nauczyciel bibliotekarz I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, Dorota Przestrzelska – 511 047 475

      Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.


      Łomża, dnia 26. 09. 2022r. 


       Znam Ziemię Łomżyńską REGULAMIN 2022.doc 


     • „Tańczące Parabole” – edukacyjny projekt taneczny

     • Drodzy uczniowie!

      W naszej szkole trwają właśnie „Tańczące Parabole” – jedyny edukacyjny projekt taneczny w regionie. Zachęcamy Was do zapisów, aby wziąć udział w kolejnych etapach projektu. Czekają na Was

      warsztaty z artystami tańca, podczas których poznacie tajniki sztuki tanecznej w różnych jej odsłonach. Będziecie mogli oglądać spektakle taneczne, spotykać się z profesjonalnymi tancerzami i choreografami z Polski, zrealizujecie mini spektakl taneczny prezentowany przed publicznością.

      Projekt:

      •  poszerzy Wasze horyzonty
      • sprawi że zaczniecie inaczej postrzegać sztukę, taniec i siebie jako odbiorców/ twórców sztuki
      • daje wiedzę, która przyda Wam się i w szkole (matura!!) i całym Waszym życiu. To będzie przygoda, którą będziecie długo wspominać.

      Więcej informacji i zapisy do udziału znajdziecie na stronie: http://www.podlaskiestowarzyszenietanca.pl/parabole/ Aby zapisać się do kolejnych etapów należy wybrać swoją szkołę oraz wypełnić formularz Polecamy gorąco!

      Projekt jest realizowany w ramach programu @PrzestrzenieSztukiBiałystok. Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków @MinisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego, realizowany przez @NIMiTpolska oraz @instytutteatralny.

     • Zwolnieni z teorii

     • Odwiedziła nas dzisiaj Marta z fundacji organizującej olimpiadę zwolnienizteorii, która przybliżyła naszym uczniom ideę olimpiady. Nasi uczniowie z powodzeniemi brali udziała w tej olimpiadzie w przeszłości więc tym bardziej zachęcamy do udziału z niej w tym roku.

     • TYDZIEŃ DLA PROFILAKTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH

     •  

                  

                     W dniach 12-16 września 2022 r. nasza szkoła wzięła udział w kampanii edukacyjno-informacyjnej ,,Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”. Jej celem było przekazanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych.
       

      Społeczność szkolna miała możliwość  zapoznania się z materiałami informacyjnymi przygotowanymi przez Główny Inspektorat Sanitarny. Dotyczyły one profilaktyki chorób zakaźnych, takich jak: grypa, błonica, krztusiec, odra, ostre nagminne porażenie dziecięce (poliomyelitis) oraz wirusowe zapalenie wątroby typu A, a także szczepień przeciwko COVID-19.

      Została przygotowana przez uczniów  wystawa propagująca korzyści dotyczące profilaktyki zdrowotnej i efektów wczesnego zapobiegania chorobom zakaźnym- zwłaszcza grypy.

                    

                     Udział w przedsięwzięciu był okazją do poszerzenia wiedzy na ten  temat.

       

       


      Nauczyciele: biologii i chemii

     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022-2023

     • W czwartek 1 września spóleczność szkolna ILO  spotkała się w Auli na uroczystosci rozpoczęcia roku szkolnego. Dla siedmiu klas pierwszych był to pierwszy dzień w nowej szkole, który poprzedziły biwaki integracyjne. 

      Wszystkim uczniom życzymy powodzenia.

     • Wyjazd na biwak klasy 1C

     • Klasa 1c spotyka się o 9.00 przy szkole (w środę, 31 sierpnia), by razem wyruszyć do Nowogrodu. Powrót przewidywany jest ok. 15.30 - 16.00.

     • Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

     • Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1 – 4 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 1 września w AULI według harmonogramu:

       

      Godz. 9.00 klasy 3 i 4 (następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach)

      Godz. 10.00 klasy 1 i 2  (następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach)

       

      UWAGA! Uczniowie klas 1a, 1b, 1c, 1f i 1g po spotkaniu z wychowawcami będą pisać test poziomujący z języka angielskiego dlatego prosimy wziąć długopis. Wyniki testu pomogą podzielić uczniów na dwie grupy i wybrać odpowiedni podręcznik.

      Klasy dwujęzyczne (1d i 1e) nie piszą tego testu.

     • Biwak integracyjny klas IA, IE i IF

     • Biwak integracyjny klas IA, IE i IF odbędzie się w Nowogrodzie w dniu 30 sierpnia /wtorek/

      Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu zostaną omówione na zebraniach z rodzicami w dniu 29 sierpnia.

      Do zobaczenia!

      Wychowawcy klas