• Archiwum  ⇒  LAUREACI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH do 2018




        Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu CENTRALNYM w roku szkolnym  2019 - 2020

        Imię i nazwisko Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

        LXXI Olimpiada Matematyczna

        Tomasz Modzelewski Finalista Joachim Jelisiejew, Piotr Łowicki

        LXV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

        Maciej Kuliś Finalista Katarzyna Lipska
        Jakub Zduńczyk Finalista Katarzyna Lipska

        XLVI Olimpiada Geograficzna

        Maciej Kuliś Finalista Jolanta Radgowska
        Phillip Cimoch Finalista Jolanta Radgowska

        XXXXIV Olimpiada Języka Angielskiego

        Maciej Kuliś Finalista Ewa Grabowska

        LXIII Olimpiada Astronomiczna

        Maria Popławska Finalista Marek Ciecierski

        XV Olimpiada Przedsiębiorczości

        Hubert Wójcik Finalista Jolanta Czaplicka

        „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

        Maciej Bączyk Finalista Katarzyna Lipska
        Szymon Kiełczewski Finalista Katarzyna Lipska
        Kacper Łempicki Finalista Katarzyna Lipska

         

        Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu CENTRALNYM w roku szkolnym 2018-2019

        Imię i nazwisko

        Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

         LXXI Olimpiada Matematyczna

        Tomasz Modzelewski Finalista Piotr Łowicki
        Patryk Nikonowicz Finalista Piotr Łowicki

        LXV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 

        Mateusz Tyszka Laureat Katarzyna Lipska

         Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

        Mateusz Tyszka Laureat Katarzyna Lipska

         XLV Olimpiada Geograficzna

        Maciej Kuliś Finalista Jolanta Radgowska

         XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

        Julia Głębocka laureat Jolanta Szabuńko

         Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

        Julia Laskowska Finalista Katarzyna Lipska
        Phillip Cimoch Finalista Katarzyna Lipska
        Natalia Soczyńska Finalista Katarzyna Lipska

         XXXIV  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

        Monika Lis Finalista Ewa Urbańska

         XXIX Olimpiada Teologii Katolickiej

        Patrycja Małs Finalista Marzena Gosk

         V Olimpiada Wiedzy o Mediach

        Mateusz Grądzki Laureat  
        Krzysztof Metelski Finalista  

         


        Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu CENTRALNYM w roku szkolnym 2017-2018

        Imię i nazwisko Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

        LXIX Olimpiada Matematyczna

        Tomasz Modzelewski Finalista Piotr Łowicki

        LXIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

        Mateusz Tyszka Finalista Katarzyna Lipska

        XLIV Olimpiada Geograficzna

        Weronika Nieciecka  Finalista Jolanta Radgowska
        Piotr Niemyjski Finalista Jolanta Radgowska
        Michał Przerwa Finalista Jolanta Radgowska

        XXXXII Olimpiada Języka Angielskiego

        Anna Obrycka Finalista Barbara Pietruszewska

        XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

        Julia Głębocka Finalista Jolanta Szabuńko

        XXX Olimpiada Filozoficzna

        Patryk Śmiarowski Finalista Jan Łukasiuk

        XXXX Olimpiada Historyczna

        Wiktor Walewski Finalista Katarzyna Lipska

        XVI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

        Juliusz Rakowski Finalista Ks. Jacek Dąbrowski

        „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”

        Jakub Zduńczyk Finalista Katarzyna Lipska

         

         

        Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu CENTRALNYM w roku szkolnym 2016-2017 

         

        Imię i nazwisko Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

        XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

        Khazmat Sultanov finalista Renata Ciecierska

        XLIII Olimpiada Geograficzna

        Michał Mieczkowski finalista Jolanta Radgowska
        Weronika Nieciecka finalistka Jolanta Radgowska

        XLVI Olimpiada Biologiczna

        Bartosz Korzeb finalista Ewa Urbańska

        LXIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

        Mateusz Tyszka udział Katarzyna Lipska

        XI Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym

        Juliusz Rakowski udział Katarzyna Lipska

        XLIII Olimpiada Historyczna

        Aleksander Szczepara laureat Katarzyna Lipska

        XV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

        Rafał Wierciszewski laureat Sylwia Dunajewska

        IX Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i oręża polskiego

        Eryk Mroczko Finalista Eulalia Michalska