• DYREKCJA

        • Dyrektor – mgr Jerzy Łuba
        • Wicedyrektor – mgr Jolanta Szabuńko
        • Wicedyrektor – mgr Tomasz Szałkowski

         

        Rada Pedagogiczna

        Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
        Antoszewicz-Wojtaszek Danuta j. francuski
        Babiel Bożena fizyka
        Banach Robert edukacja dla bezpieczeństwa,
        wychowanie fizyczne
        Bielicki Michał wychowanie fizyczne
        Bućko Anna j. polski, wiedza o kulturze
        Chojnowska  Julita psycholog
        Chojnowski Adam historia, wiedza o społeczeństwie
        Ciecierska Renata j. rosyjski
        Ciecierski Marek fizyka
        Ks. Curyło Maciej religia
        Czaplicka Grażyna bibliotekarz
        Czaplicka Jolanta przedsiębiorczość
        Dąbrowska Beata wychowanie fizyczne
        Długokencka Karina j. niemiecki
        Dobkowski Ireneusz wychowanie fizyczne
        Dobosz Wioletta j. niemiecki, j. rosyjski
        Duchnowska Karolina chemia
        Dudo Anna j. angielski
        Dunajewska Sylwia religia, plastyka
        Dunajewski Konrad matematyka
        Franciszkowicz Mariola j. angielski
        Gedrowicz Agata fizyka, przyroda
        ks. Górski Waldemar religia
        Grabowska Ewa j. angielski
        Grabowska Krystyna j. polski, wiedza o kulturze
        Grabowski Maciej Historia, WOS
        Januć Ewa wychowanie fizyczne
        Jurkiewicz Maria geografia
        Kaszuba Katarzyna j. angielski
        Grabowski Maciej historia,
        wiedza o społeczeństwie
        Kościuszko-Radom Iwona j. angielski
        Kurzyna Elżbieta matematyka
        Leszczewska Anna pedagog
        Lewczuk Artur j. polski, wiedza o kulturze
        Lipska Katarzyna historia, wiedza o społeczeństwie
        Lutrzykowska Daria j. angielski
        Łada Monika geografia
        Janczewski Józef historia i społeczeństwo
        Łowicki Piotr matematyka, informatyka
        Łuba Jerzy – dyrektor przedsiębiorczość
        Łukasiuk Jan filozofia, etyka
        Michalska Eulalia historia i społeczeństwo
        Mroczkowski Marcin wychowanie fizyczne
        Mrozicka Krystyna j. angielski
        Narewski Jacek wychowanie fizyczne
        Przestrzelska Dorota bibliotekarz
        Radgowska Jolanta geografia
        Reszewicz Agata j. polski
        Rogińska Katarzyna chemia
        Samluk Anna j. angielski
        Samluk Leszek informatyka
        Simon Jolanta j. rosyjski
        Suchodolska Hanna chemia
        Szabuńko Jolanta – wicedyrektor j. polski, wiedza o kulturze
        Szyszko Magdalena j. polski, wiedza o kulturze
        Szałkowski Tomasz – wicedyrektor matematyka
        Szałkowska Agnieszka matematyka
        Świeczkowska Anna biologia, biologia w medycynie
        Urbańska Ewa biologia, biologia w medycynie
        Witkowski Grzegorz j. polski
        Wolanowski Marcin matematyka
        Wysoczarska – Wypych Barbara j. angielski
        Zabielska Ewa biologia