• Wyjazd na biwak klasy 1C

• Klasa 1c spotyka się o 9.00 przy szkole (w środę, 31 sierpnia), by razem wyruszyć do Nowogrodu. Powrót przewidywany jest ok. 15.30 - 16.00.

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

• Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1 – 4 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 1 września w AULI według harmonogramu:

Godz. 9.00 klasy 3 i 4 (następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach)

Godz. 10.00 klasy 1 i 2  (następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach)

UWAGA! Uczniowie klas 1a, 1b, 1c, 1f i 1g po spotkaniu z wychowawcami będą pisać test poziomujący z języka angielskiego dlatego prosimy wziąć długopis. Wyniki testu pomogą podzielić uczniów na dwie grupy i wybrać odpowiedni podręcznik.

Klasy dwujęzyczne (1d i 1e) nie piszą tego testu.

• Biwak integracyjny klas IA, IE i IF

• Biwak integracyjny klas IA, IE i IF odbędzie się w Nowogrodzie w dniu 30 sierpnia /wtorek/

Do zobaczenia!

Wychowawcy klas

• Spotkanie integracyjne klasy IC

• Spotkanie integracyjne osób przyjętych do klasy społeczno-prawnej (1C) odbędzie się w środę 31 sierpnia w Nowogrodzie.

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zostaną opublikowane po poniedziałkowym zebraniu rodziców.

Mam nadzieję na wyprawę w pełnym składzie

- wychowawczyni klasy Ic Anna Bućko

• Biwaki integracyjne klas IB, ID i IG

• Wychowawcy klas IB, ID i IG zapraszają swoich nowych uczniów na biwak integracyjny, który odbędzie się w Ośrodku KOMARO (Rybaki) w dniu 30 sierpnia.

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu zostaną omówione na zebraniach z rodzicami w dniu 29 sierpnia. Koszt wyjazdu jest uzależniony od liczby uczestników. Opłaty będzie można dokonać na tym zebraniu.

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w komplecie.

Wychowawcy klas

Ewa Urbańska

Violetta Maksimowicz-Dobosz

Mariusz Domański

• Rada pedagogiczna

• W poniedziałek 29 sierpnia 2022 odbędzie się rada pedagogiczna:

godz. 10.00 rada podsumowująca rok szkolny 2021/2022

godz. 12.00 rada rozpoczynająca rok szkolny 2022/2023

• Komunikat dla uczniów klas 1 i ich rodziców

• W  dniu  29.08.2022 r.  /poniedziałek/ o  godz. 18.00   w  auli szkoły

odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrekcją szkoły oraz wychowawcami.

W dniach 30 – 31 sierpnia b. r. odbędą się obozy integracyjne klas I.

O szczegółach poinformują wychowawcy klas na stronie internetowej szkoły

oraz podczas spotkania z rodzicami.