• Zadania Rady Pedagogicznej

2. Dnia 30.08.2021r.  / poniedziałek/ godz. 9.30 – Obrady Rady Pedagogicznej

Temat; Podsumowanie działalności szkoły w roku szkolnym 2020/2021

3. Dnia 30.08.2021 /poniedziałek/ godz. 12.00

Temat; Rozpoczęcie działalności szkoły w roku szkolnym 2021/2022.

• Uwaga uczniowie zakwalifikowani do klas pierwszych ILO

• 1. Do 30 lipca do godz. 15.00 należy  potwierdzić wolę przyjęcia do ILO w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone wcześniej.

2.  Podział klasy matematyczno – fizycznej i społeczno –ekonomicznej nastąpi w dniu 27 lipca 2021 r. /wtorek/ o godz. 11.00.

Wykaz uczniów będzie udostępniony na terenie szkoły.

3. Informacje dotyczące organizacji wyjazdów integracyjnych przed rozpoczęciem roku szkolnego oraz terminy spotkań z rodzicami kandydatów na uczniów zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w dniu 27 lipca 2021 roku.

4. Wykaz podręczników będzie ogłoszony na stronie internetowej szkoły po zakończeniu naboru.

• Podziękowanie od UNICEF

• Otrzymaliśmy podziękowania dla naszej szkoły za projekt dotyczący pomocy humanitarnej i akcji UNICEF "Prezent bez pudła"  który realizowała klasa 1a pod kierunkiem pani prof. Anny Dudo

• Wyniki Matury 2021

• W poniedziałek - 5 lipca, tegoroczni absolwenci odebrali Świadectwo maturalne więc czas na podsumowanie. Przedstawiamy wyniki naszych uczniów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Gratulujemy wszystkich wysokich wyników, które po raz kolejny udowadniają, że ILO  świetnie przygotowuje do matury.

• Do Absolwentów

• Drodzy Absolwenci,

jutro poznacie swoje wyniki matury. Życzymy Wam, by spełniły Wasze oczekiwania i umożliwiły Wam studiowanie na wymarzonym kierunku, ale pamiętajcie...

(zdjęcie z cytatem pochodzi z konta @obrazkimile na Instagramie)