• Stypendyści z ILO

• Otrzymałyśmy właśnie informację, że dwóch naszych tegorocznych absolwentów otrzymało stypendium ministra właściwego ds. oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020. Są to:

Tomasz Modzelewski i Maciej Kuliś.

Obaj panowie otrzymali już Stypendium Marszałka woj. podlaskiego, o czym informowaliśmy wcześniej.

GRATULUJEMY!

• Przed pierwszym zdalnym dzwonkiem …

• Już tu byliśmy, prawda? Bierzemy udział w globalnym, wymuszonym okolicznościami, eksperymencie edukacyjnym.

Mądrzejsi o doświadczenie roku ubiegłego, umiejący swobodniej korzystać z teams’a oraz wyposażeni w szkolne procedury dotyczące nauczania zdalnego , o godzinie 8 rozpoczniemy nauczanie zdalne dla wszystkich klas. Miejmy nadzieję, że tak jak zapowiedziano będzie to tylko na dwa tygodnie. Ale, jakkolwiek długo przyjdzie nam pracować w trybie zdalnym, dobrze wykorzystajmy ten czas i wspierajmy się nawzajem. Powodzenia!

• Awans do etapu okręgowego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

• Miło nam jest poinformować, że do etapu okręgowego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zakwalifikowali się uczniowie: Maciej Bączyk (ICG), Hubert Norowski (IIIc), Łucja Twarowska (1EG), Szymon Kiełczewski (ICG) oraz Maksymilian Kucharski (IEP).
            Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie