• Sukces Wiktora Pieńkowskiego z klasy 2EG

• Wiktor Pieńkowski, uczen klasy 2EG, zakwalifikował się do etapu centralnego  Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Gratulujemy Wiktorowi i jego opiekunce P.Prof. Katarzynie Lipskiej i trzymamy kciuki za finał

• Prezent na Walentynki

• W Dniu Walentynek dzielimy się z wami  piosenka Nauczmy się żyć obok siebie - Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu naszej uczennicy Wiktorii Rutkowskiej. Wiktoria, dziękujemy!

• Podsumowanie konkursu w 40. rocznicę wydarzeń sierpniowych i powstania "Solidarności"

• 10 lutego 2021 odbyło się podsumowanie konkursu w 40. rocznicę wydarzeń sierpniowych i powstania "Solidarności". W miejskim konkursie wzięły udział wszystkie szkoły średnie. W zmaganiach konkursowych nasi uczniowie Szymon Kiełczewski i Maciej Bączyk wywalczyli 2. miejsce / ex equo / . Zaś 3. miejsce wywalczyła Ewa Gniazdowska. Wszyscy z klasy 2cg. Gratulacje!

• Działalność Koła Brydżowego

• Od września 2020 r. ze względu na obostrzenia epidemiczne odbyło się tylko 7 godzin zajęć Koła Brydża Sportowego, w których uczestniczyło 29 uczniów. Nie znaczy to jednak, że nie odnotowaliśmy sukcesów, będących wynikiem wcześniejszych lat pracy.

20 września 2020 r. odbyły się eliminacje strefowe Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (strefa CE- czyli województwa łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie-z Warszawą ).Mimo silnej obsady uczniów ze szkół wielkomiejskich dwojgu członkom naszego szkolnego Koła, udało się zakwalifikować do etapu centralnego. Dokonali tego uczniowie kl.III D Natalia Domalewska i Jakub Wierzbowski.

Finał XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Umysłowych w Lublinie zorganizowano w dniach 20-24 pażdziernika  w Lublinie. Nasi uczniowie konkurując ze 111 zawodnikami, zajęli w kategorii Brydż Sportowy odpowiednio 12 miejsce Natalia i 6 miejsce Jakub. Wyjazd sponsorował Oddział Polskiego Związku Brydża Sportowego w Łomży.

Opiekun: Grażyna A. Czaplicka

• Wirtualna POCZTA WALENTYNKOWA

• Już za tydzień Walentynki - dzień, w którym okazujemy naszą sympatię tym, których lubimy i kochamy. Dlatego stworzyliśmy dla was Wirtualną POCZTĘ WALENTYNKOWĄ Możecie przesłać życzenia komuś kogo lubicie, kochacie, albo za kim zwyczajnie tęsknicie.